הסיפור שלי

אני כל כך שמח שאתם כאן, כי החיים שלכם עומדים להשתנות ממש בעוד מספר רגעים, בדיוק כמו שקרה לי.

שמי יחזקאל שחר, אני בן 49 ואבא של שי לי המדהימה. החיים שלי השתנו לחלוטין לפני 14 שנים, לאחר שסיימתי לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול, ונסעתי לפריז להשלמת תואר שני. עד גיל 30 טיילתי במקומות רבים בעולם, וכשחזרתי לארץ החלטתי לפתוח בר תל אביבי. לצערי, הבר לא התרומם ופשטתי את הרגל, מה שגרם לי להסתגר בבית, עד שיום אחד נתקלתי בסרטון מעולם היהדות. משהו בסרטון קסם לי, והוביל אותי ללימודי יהדות והידברות במשך שנתיים.

בין החיפוש העצמי לכישלונות, התחלתי ללמוד קריאה בכף היד אצל הרב צבי נאור בתור תחביב. בשלב הזה לא ידעתי כמה זה הולך להשפיע על החיים שלי. לא האמנתי שאפשר לגלות כל כך הרבה על אנשים רק באמצעות כף היד שלהם. הרב, שראה כמה התחום הזה מרתק אותי, הזמין אותי להירשם ללימודי נומרולוגיה, מה שפתח בפניי עולם חדש של ידע שכלל לא ידעתי שנמצא ממש מתחת לאף שלי.

פתאום הבנתי למה דברים לא הלכו לי כמו שצריך, מהו ה”גורל” הזה שכולם מדברים עליו, ומה זה בכלל “ייעוד”. תוך כדי הלימודים וההיכרות המעמיקה עם הנומרולוגיה, הגעתי למסקנה משמעותית ששינתה את מסלול חיי: הייעוד שלי הוא להיות מורה דרך ולסייע לאנשים. רציתי לעזור לאנשים להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם, והבנתי שבשביל זה עליי להמשיך וללמוד. הבנתי שהנומרולוגיה מגלה לנו כל כך הרבה על עצמנו, ונותנת לנו הכוונה מדהימה ומדויקת לגבי החיים, אבל עדיין הרגשתי שמשהו חסר בשביל שאוכל לתת לאנשים מענה שלם, ולפטור אותם מכל החסמים וההתנגדויות שתוקעים אותם במקום, מונעים מהם להגשים את הייעוד שלהם ולחוות שקט נפשי בחייהם.

הרצון להצליח לעזור לעוד ועוד נשים וגברים, הוביל אותי ללימודי קאוצ’ינג, והתיאבון רק הלך וגדל. עברתי הכשרת מאמן לדרגת סופר ויז’ן NLP, התמחיתי בקריאה מדעית בכף היד ובטיפול בתנועות עיניים (EMR), כלים שמאפשרים לי לפטור אנשים מאתגרים של שנים במפגש אחד בלבד. לבסוף, כל הידע, השיטות והניסיון שצברתי הובילו אותי לפיתוח השיטה הייחודית שמובילה את המרכז – שיטת “האס“. השיטה מעניקה טיפול נפשי כולל ומקדישה זמן ומחשבה לכל אספקט בחיי המטופל שמולי.

הכל מתחיל ונגמר בדימוי העצמי שלנו

אחרי שסייעתי למאות אנשים לאורך השנים, הגעתי למסקנה שהכל מתחיל ונגמר בדימוי העצמי. ברגע שמטפלים בגורמים שמובילים לדימוי העצמי הנמוך, פתאום הביטחון העצמי עולה, האמונה בעצמנו מתעצמת, אנחנו מפסיקים לרצות את כולם סביבנו ומתחילים לקבל אומץ לבצע פעולות שלא דמיינו לפני כן שנעז לעשות בחיינו.

אני מאמין שהתקווה שלנו היא הדבר הכי חשוב שטמון בנו, והיא תמיד קיימת. לפעמים זה נראה כאילו אין אור בקצה המנהרה, אבל אני כאן ומבטיח לכם שיש אחד כזה. עכשיו הגיע הזמן לרפא את הגוף ולהתחיל לחשוב גם על עצמכם, ולא רק על אחרים. זה בהחלט אפשרי! אני רוצה לעזור לכם לנקות את כל החסמים, לפעול מאהבה ולא מפחד, לפתוח דף חדש עם אחרים ובעיקר עם עצמכם.

אני חי את זה בעצמי כבר שנים רבות. מבחינתי אין גבולות, וגם אם נדמה שיש, נשבור אותם יחד!

מחכה לכם,