שיטת "האס"

לאורך השנים למדתי כי אין דבר כזה "שיטת קסם" שפותרת את כלל הבעיות שלנו בחיים. בכדי לשפר את איכות החיים, להשיג את המטרות שלנו ולהרגיש טוב יותר עם עצמנו – אנחנו צריכים לעבור תהליך הוליסטי כולל, שבו נבחן כל פרט בחיינו ונבין מה עלינו לשנות בכדי להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו. הראייה ההולסטית שממנה אני מגיע, הכוללת ידע בעולמות הנומרולוגיה, קריאה מדעית בכף היד, ניקוי אנרגיות, קאוצ'ינג ו-EMR (טיפול באמצעות תנועות עיניים) הובילה אותי לייצר את שיטת הטיפול שלי: שיטת האס

השיטה מורכבת משלושה שלבים, כאשר כל אחד מהם בוחן אספקט אחר של נפש המטופל.

שלב ראשון: הכר

בשלב זה נשים את הדגש על הכרה מעמיקה של עצמכם, ושל הייעוד שלכם בעולם הזה. מי אתם? מהן התכונות הבולטות שלכם? מהם הערכים שבאמת מובילים אתכם בחייכם? מהי האישיות שאיתה נולדתם? ממה מורכב הפוטנציאל המולד שלכם? בעזרת כלים מעולם הנומרולוגיה אוכל לספק לכם הצצה נדירה אל תוך תוככם.

שלב שני: אתר

המוח שלנו מלא באמונות ותפיסות שאינן בהכרח משקפות את הראייה האמיתית שלנו על העולם. יחד, נוכל להסיר את האבק ולגלות את האמיתות שמקיימות את השורש האמיתי והכנה של הנפש שלכם. נעשה זאת באמצעות קריאה מדעית בכף היד המבוססת על 40 שנות מחקר, שתעזור לנו להעלות על פני השטח אירועי עבר מכוננים בחייכם (שכלל לא ידעתם שהשפיעו עליכם), ולהתמודד איתם בצורה בריאה.

שלב שלישי: סלק

לכל אחד מאיתנו יש דרכים שליליות שדרכן אנחנו רואים ומתקשרים עם העולם שסביבנו. על מנת להפוך לפוטנציאל הגדול ביותר של עצמכם, יש צורך בלסלק את אותן דרכי חשיבה אל מחוץ למוח. מטרת השלב הזה היא לבצע מעין ניקוי במערכת, לעדכן גרסה במחשבה ולצאת לדרך נקייה ופתוחה יותר שתאפשר לכם להיפטר מהדימוי העצמי הנמוך, ולהגשים חלומות ומטרות בכל תחומי החיים – זוגיות, הורות, קריירה ועוד.

שיטת האס היא שיטה שמבצעת טיפול כולל בנפש, עובדת עם תת המודע של כל מטופל או מטופלת, ומאפשרת היכרות פנימית עמוקה שלא מתאפשרת בשיטות אחרות. מדובר בתהליכים ייחודיים שיכולים להתאים לכל אדם, ולאפשר לו לצאת לדרך חדשה ביחסים שלו עם עצמו.

מוכנים לתת לי לסייע לכם להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמכם?

אני מזמין אתכם להשאיר פרטים בטופס, ונתאם פגישה בזמן שנוח לכם. יחד נוכל לצאת לדרך חדשה בה תגשימו את כל החלומות והמטרות שלכם בלי לפחד.