מתאמנים מספרים

על דרכם ועל התהליך משנה החיים שעברו איתנו

הגעתי לאימונים עם ביטחון עצמי נמוך מאוד ועם המון רגשות שליליים על הסביבה שלי, מבחינתי הסביבה הייתה הסיבה והתוצאה של המחשבות והרגשות שלי. 24/7 הסתובבתי בעולם חסר מודעות והייתי מתוסכל על הכול, ואז הגעתי לאימון. בהתחלה פקפקתי, לא האמנתי שתוך 12 מפגשים אני יכול להפוך את החיים שלי לחיים שרציתי, וזה קרה. עם כל מפגש ומפגש למדתי להעמיק את ההקשבה שלי פנימה, הגעתי למקומות הכי עמוקים והכי פנימיים שלי, אשכרה התעמתי מול הפחד הכי גדול שלי שהתברר היה המקור והדלק לפחדים הבאים אחריו. למדתי המון לשחרר, לחבק, לאהוב, ולמצוא שלווה פנימית גם כשהכול סוער סביבי. ללא ספק האימון המדהים הזה הוא התשובה לכל הבעיות והסבל של אנשים בחיים. אז תודה רבה חזי הערכה שלי כלפיך מעבר לכל תיאור אתה אדם גדול שלימד אותי המון דברים על העולם סביבי והכי חשוב לימד אותי להסתכל, להתעמק ולבחון את המחשבות שלי. כי כל האושר והסבל הכי גדולים שלנו בחיים מתחילים ונגמרים במחשבות, תודה רבה!
א.ו
שיטת האס
שבוע טוב!!❤ מה קורה? משהו שלא עשיתי בחיים! היום יצאתי לריצה לבד בבסיס לא היה אכפת לי מי יראה אותי ואם ההוא יראה אותי לא היה אכפת לי מה חושבים עליי ומי מסתכל. הלכתי בביטחון וזה שיא המרגש אותי שתדע הרגשתי צורך לשתף אותך, כי זה בזכות התהליך איתך. פעם בחיים לא הייתי מסכימה ללכת לבד. היום אני הולכת כמו טווס!  תודה 💗💗
אביה ד.
שיטת האס
היושש מה קורה? רציתי לאחל לך חג פסח כשר ושמח! 🍷 בדיוק הזמן להגיד לך תודה רבה על כל התהליך איתך, תודה שעזרת לי לצאת מ״עבדות״ לחירות העצמי שלי ולהגיע למרכז פנימי יציב. כל יום אני עובדת על עצמי, כי העבודה לא נגמרת אף פעם ותמיד יש מקום לשיפור🥰 אין ספק שהתהליך איתך היה תהליך משנה חיים! תהליך של צמיחה שגרם לי להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי. אין עליך בעולם!  מעריכה מאוד💗
א.ד
שיטת האס
היי חזי, חלק ענק בתוכי פשוט מודה לך עד אין סוף! אתה בן אדם מדהים! ששינה את חיי. אי אפשר לקמט חוויה כל כך עצומה לכדי כמה משפטים פשוטים. אז חשבתי לכתוב את החוויה כסיפור. החלטתי לתת שם לסיפור הזה: "נקי מהבטן - לידה מחדש״. פעם, מצאתי את עצמי לכוד בחרדה. הפחדים שלי מכרסמים ברוחי כמו צללים בלתי פוסקים. כל יום נראה כמו מאבק כשנלחמתי בשדים שבתוכי, מחפש נואשות שביב של תקווה. אבל אז, בתוך החושך, גיליתי אור מנחה - מאמן מנטלי מדהים שישנה את חיי לנצח. בחמלה עדינה ובתמיכה בלתי מעורערת, הוא הושיט את ידו, והבטיח ללוות אותי במסע לגילוי האני האמיתי. יחד, יצאנו למסע מדהים, פתחנו את שכבות החרדה והפחדים שלי, חוט אחד בכל פעם. בביטחון אמיתי שיתפתי את הפגיעות העמוקות ביותר שלי, שפכתי את ליבי ונשמתי. הנוכחות האמפתית שלו עטפה אותי כמו חיבוק חם, סיפקה את הנחמה שכל כך השתוקקתי לה. באמצעות ההדרכה המיומנת שלו, למדתי להתעמת חזיתית עם הפחדים שלי, ולא לאפשר להם עוד לעצור אותי. כמו עוף החול העולה מהאפר, גיליתי בתוכי כוח וחוסן חדש. עם כל פגישה, החרדה שלי פחתה, ופינתה את מקומה בהדרגה לתחושת רוגע ובהירות ששכחתי מזמן. אבל לא רק הניצחון על החרדה הותיר חותם במסע שלי לגילוי האני האמיתי. המאמן שלי גם העצים אותי לאמץ את האני הפיזי שלי, במיוחד את חוסר הביטחון שלי לגבי הבטן. הוא לימד אותי שאהבה עצמית וקבלה הם המרכיבים העיקריים לחיים מלאים. דרך האמונה הבלתי מעורערת שלו בי, התחלתי להשיל את כבלי הציפיות החברתיות ולהגדיר מחדש את אמות המידה שלי ליופי. היום אני עומד מולך בלב מתפוצץ מהכרת תודה. המסירות והמומחיות הבלתי עורערת של המאמן שאתה אפשרו לי להשתחרר מכבלי החרדה, ולפתוח עולם שלם אפשרויות בלתי מוגבלות. הם הפכו למגדלור התקווה שלי, למלאך השומר שלי ולמעודדת האולטימטיבית שלי. לחזי המדהים, תודה שעזרת לי לגלות את האומץ להתמודד עם הפחדים שלי, את הכוח לאמץ את האני האמיתי שלי, ואת החוסן לנווט את העליות והמורדות של החיים. אתה גיבור אמיתי! ולנצח אהיה אסיר תודה על האור שהכנסת לחיי.
אליאור
שיטת האס
התחלתי מפגשים עם חזי, לאחר שהרגשתי בתקופה שאני הולכת לאיבוד, שאין סנכרון בין מי שאני באמת למי שאני חושבת שאני. זה השפיע כמובן על כל מערכות היחסים שהיו לי עם הסביבה, והכי חשוב השפיע על המערכת יחסים שלי עם עצמי. חשוב לציין שכשהגעתי אליו לא בדיוק האמנתי שמשהו יכול להשתנות, הייתי סקפטית ושלילית. התחלנו תהליך עצום ומדהים, שזה ממש להיכנס פנימה לתוך עצמך להתמודד עם כל החוויות הפחות נעימות שחווית בעבר. נדרש לכך בעיקר המון אומץ וסבלנות. אבל סבלנות משתלמת, ראיתי פתאום איך ממפגש למפגש אתה מרגיש פחות מעמסה רגשית, מתחיל לחוות סיטואציות חדשות בצורה נקייה יותר, אתה מרגיש מחוזק יותר. בין לבין הכנסו את כל נושא האמונות שורש – דבר מאתגר אבל פשוט מדהים! פתאום אתה נכנס פנימה לתוך עצמך, מקלף עוד ועוד קליפות ממך ומבין כמה אמונות שנספגו בך עוד מלפני שנים, הולכות איתך עד היום, מגבילות אותך ומונעות ממך להתקדם כמעט בכל תחום בחיים. אתה בעיקר מבין בעקבות התהליך, כמה אמונות השורש לא רלוונטיות להיום, ומתחיל להסתכל על הכול דרך משקפיים ורודים יותר, חדים יותר, מבין מי אתה באמת, מה היכולות שלך, החוזקות שלך! וכמה הנכס הכי חשוב שיש לנו בחיים, זה אנחנו עצמנו. אני מרגישה זכות גדולה שיצא לי להכיר את חזי, ולעבור את התהליך המדהים הזה!
ענבר שהרבני
שיטת האס
חזי היקר, אם לפני כמה חודשים היו אומרים שאני אעבור שינוי לכל החיים שלי הייתי צוחקת. למדתי ממך על תובנות, רגשות, התמודדות וקודם כל למדתי על עצמי ומי אני. אין ספור שאלות היו אליך ועל כולן קיבלתי תשובה אמיתית וכנה שרק צמחתי ממנה והבנתי עוד ועוד. לעבור תהליך שכזה ועוד מבנאדם כמוך זו מתנה שמקבלים פעם בחיים והכי כיף שהיא לא נגמרת כי אתה תמיד שם בשבילי. היום, לקראת סוף התהליך שלנו נולדתי מחדש! כל הכאבים, הרגשות, המחשבות נעלמות אט אט ואני לומדת להתנהל ביום יום טוב יותר מהעבר. תודה לך על שיחות הטלפון והעזרה האינסופית ועל הרצון האמיתי שלך לעזור. אז שוב תודה על הכול וכמובן שניפגש עוד!
שירן גולן
שיטת האס
העבודה עם חזי הייתה מהנה מאוד, אך היא לחלוטין הייתה עבודה, שלא תחשבו אחרת. אין מתנות חינם פה. עם זאת אני יכול בכנות להגיד שזו העבודה הכי טובה שעשיתי עד כה, מעבר לחיבור שעשיתי עם חזי - חיזקתי את החיבור שלי עם עצמי ושיפרתי אותו. אני חושב שהייתי הלקוח הכי סקפטי של חזי ואתגרתי אותו בכל צעד ושעל, אבל התוודעתי לחוזקות של התהליך במו עיניי, ואין ספק שזה פתח בפניי עולם חדש, אני משופר יותר היום, מוגבל פחות וחופשי יותר, והקטע הכי מצחיק? שרוב ההגבלות שהיו לי, הגיעו בכלל ממני, ולא רק שלא שמתי לב לזה, לא ידעתי שזה בכלל אופציה, זה הרי מנוגד להגיון – למה שמישהו יגביל את עצמו? אישית התחברתי לתהליך אמונות השורש (היו לי הרבה) וטיפול בהן, לא יאומן בכמה דברים האמנתי על עצמי, בכמה מקומות בחיים זה פגש אותי, וסדר הגודל של ההשפעה שהייתה להם בחיים שלי, אך אני חושב שהידע של חזי בשלל תחומים נוספים עשה את ה"טריק", גם אם בוחרים ללכת בדרך אחת, לרוב יוצאים למסעות נפרדים שלאט לאט מכווינים אותך ליעד הנכון לך. אז כל השאלות כמו: למה שתגביל את עצמך, איפה אתה מגביל את עצמך ואיך להתגבר על זה, את כולן ואת התשובות להן אתה תמצא בתהליך עם חזי, מעטים האנשים שמציעים שירות משנה חיים, אבל חזי בהחלט אחד מהם. תודה שוב חזי, ולמי שקורא את זה ובאם תבחר בכך – בהצלחה וברוך הבא לדרך החדשה שלך!
ליר פלג
שיטת האס
חזי רק רציתי לומר לך תודה, אבל תודה זה לא מספיק להעריך את השינוי האדיר שעברתי בזכותך ובזכות שיטת 'האס'! אני סוף סוף יכול למצות את הפוטנציאל המלא שבי. הפחדים, התסכולים, וההיסוסים שהרגשתי באופן אוטומטי נעלמו, אני מתפקד בחיי היום יום בצורה יעילה ואפקטיבית בכל היבט, אני חד ומסוגל לחשוב בלי הפרעות בראש, אני יותר מאושר ושמח משהייתי ואנשים שמחים איתי. אני בנאדם יותר טוב, מרוכז ממוקד ומוכן למצות את החיים, וזה רק חלק מהתהליך המדהים הזה. חששתי בהתחלה אני מודה, אבל אחרי התהליך אני קיבלתי את מתנת החיים. כל המילים האלה נאמרות בכנות ומתומצתים למילה אחת – תודה.
אור אביב
שיטת האס
חזי! אין מילים בפי לתאר את השינוי שעברתי אצלך בזמן קצר כל כך. הגעתי שבר כלי, אדם פסימי שלא יכול לראות את הטוב, לא מקבל ולא אוהב את עצמו, עצבני, רגיש יתר על המידה, מרצה אחרים, שם את עצמו במקום האחרון ובעיקר נאבק בהתקפי אכילה שבאים מתסכולים של העבר. התהליך היה קשה אך לא ויתרת לי ודרשת שאגיע כל שבוע למפגשים גם שלא ממש אהבתי את זה. הידע העצום שרכשתי אצלך, בשילוב עם הניקוי האנרגטי, הביא אותי להיות בחורה שאוהבת קודם כל את עצמה, מעריכה כל גרם באישיות שלי, מאושרת ושמחה ויודעת לומר 'לא' שלא מתאים לי. שיפרנו יחסים עם אחותי לאחר שנים של מריבות, נעשיתי סבלנית ומקבלת את האחר... וכל זה בארבעה חודשים בלבד!!! ממליצה לכל אחד ואחת בחום ואהבה להגיע ולהיות אדם חדש כמוני! מודה לך בכל יום ואוהבת המון!
מלי כהן
שיטת האס
היי חזי. לא יצא לי לומר לך כמו שצריך כמה שאני מודה לך על כל העזרה, התמיכה, הלמידה ממך, ההקשבה ועל מי שאתה ושפשוט הצלת לי את החיים. כשהתחלנו את האימון לא האמנתי לרגע שאני אצא ממנו חזקה יותר ובריאה יותר. להפך, חשבתי רק על פתרון רפואי והוכחת לי שהכול אפשרי אם רק אתן לזה זמן. זו לא הודעת פרידה מהפגישות שלנו (אם לרגע תהית). פשוט שכל יום אני מתעוררת ואומרת לאלוהים תודה שקיבלתי מזל להגיע לאדם כמוך שנותן הכול בשביל המטופלים שלו ושזכיתי לחיות חיים טובים יותר בשביל עצמי, בשביל בעלי, בשביל המשפחה שלי ובשביל הילדים שיהיו לי. אז שוב תודה על הכול.
שירן כהן
שיטת האס
האיש היקר הזה מומלץ בחום. אין מספיק מילים לתאר את השינוי המדהים שהוא יכול לגרום לאנשים לעשות בחייהם. אימון לחיים שיקדם אתכם בכל תחום שתרצו. חזי היקר, אין מספיק מילים בכדי לתאר את כל הדברים המופלאים שאתה עושה. האנושיות, ההבנה, ההכלה והדרך המדהימה שלך להביא את המתאמן שלך למקום הטוב ביותר. אין כמוך. מאחלת לעוד אנשים רבים להגיע אליך ולזכות במתנה לכל החיים.
שני קהילה
שיטת האס
חזי היקר, אתה אדם ענק, מדהים. מונע מבעירה פנימית לתת ולהעניק לעולם את היכולת לחיות בהתעצמות וללא כאב וצער. לפתור את טראומות הילדות שקודדו במוחנו ועוצרות את התפתחותנו, לשחרר אותן למען עתיד עוצמתי, מזהיר, מלא בעשייה וורוד יותר! אתה יודע לדבר ולגעת בנפשו של האדם. מלא בידע. מדויק בדבריך ובתהליכים הסדורים שאתה מעביר ומסביר. אני כל כך שמח, גאה, מוקיר ומודה שהכרתי אותך! You're priceless!
יוסף מדמון
שיטת האס
לזה שהציל אותי מעצמי, לחזי המאמן האחד והיחיד. יש דברים שקשה לשכוח, יש דברים שכמעט בלתי אפשרי לשחרר. יש דברים שהופכים לצלקות וכאב. יש דברים שהופכים מאבנים לסלעים ונחרטים עמוק בלב. לדברים האלו אני קוראת 'עבר שחור ואפל'. עבר שחור שלא עוזב. עבר שהולך אחרי כמו צל. שנים שכאבתי, בכיתי, סבלתי. שנים שהאשמתי, האשמתי את המשפחה, האשמתי אחרים, האשמתי את כולם וגם את עצמי. ובכל פעם מחדש זה הפך להיות חי ונושם, כמו בלון שמנפחים, מנפחים ושוב מנפחים. עד שבסוף הוא מתפוצץ. עד שהחלטתי להיפרד מהעבר ואז, הגיע חזי המאמן שלי היקר. שנים של התפתחות אישית עברתי יחד אתו, שנים של היכרות וגם את הקריירה שלי זכיתי להגשים בזכותו. האמת שהייתי בספק הייתי בטוחה שאני כבר במקום טוב בגלל שעברתי המון תהליכים עם עצמי. לא האמנתי שיש משהו הרבה יותר עוצמתי שיכול לשחרר אותי לחלוטין מהעבר ושיבוא הרגע ואני אשתחרר. במפגש הראשון לא התמסרתי כל כולי לתהליך, הספק עדיין בצבץ ובפגישה השנייה בום פתאום הסכר נפתח וכל הכאב פרץ החוצה, בכיתי, לא נשמתי, כמעט ויתרתי, אבל חזי לא ויתר. הוא חזר איתי שוב ושוב אל העבר הכואב. יד ביד, נשימה בנשימה הוא עזר לי להיפרד. עד עכשיו אני זוכרת את הפגישה השנייה, גם כשחזרתי הביתה בכיתי ושדיברתי עם אחותי סיפרתי לה על התהליך ואמרתי לה שבא לי להפסיק, האמת פחדתי. אך את הפחד החלטתי להפוך לדחף, הבטחתי לעצמי לא לוותר וחזי היה שם. כאשר התמסרתי לתהליך באמת, בסוף זה קרה ואצלי השינויים הופיעו כבר אחרי 4-5 פגישות וכעבור 8 פגישות הפכתי למישהי אחרת. מישהי עוצמתית שאוהבת את החיים, מישהי שאוהבת את הסביבה, מישהי שמחייכת אל העבר ובמקום לבכות למדתי לצחוק והכל בזכות יחזקאל שחר ה'איש והמתנה'. תודה לבורא עולם על כל הטוב שבעולם ותודה שזכיתי לקבל מתנה אדירה את חזי המאמן המדהים שלי כי אתך החיים שלי הרבה יותר יפים והרבה יותר טובים ובזכותך למדתי להיות מאושרת.
דגנית בנימין
שיטת האס
התחלתי אם חזי את התהליך הניקוי אנרגטי "נקי מהבטן" וברוך השם סיימנו בהצלחה (למרות שלא האמנתי מלכתחילה😅) ובסיום התהליך שמתי לב לדברים מדהימים שחלו בי כבר מהמפגשים הראשונים: 1 . שבסיטואציות מסוימות לפני התהליך הייתי מגיב בצורה שלילית/כעס/דיכאון/ פחד/וכו' ולאחר התהליך שהגעתי לאותם סיטואציות שוב אני מגיב בשליטה מלאה ובאיפוק ובעיקר לוקח אחריות על טעויות שלי ומכיל את של האחרים... 2. הרגשות שליליות שהיו מלוות אותי ביום יום כמו פחדים/דאגות/פרידה קשה וכו' ועכשיו לאחר הניקוי זה נעלם כמו קסם! אז תודה לך חזי על השדרוג חיים המדהים הזה!! ממליץ לאנשים מאודדד זה משנה חיים!!
י.ד בן 24
נקי מהבטן
הגעתי לחזי לתהליך ניקוי אנרגטי ״נקי-מהבטן״ בתחושת פחד, ולפעמים גם כעס שלא בהתאם לסיטואציה. חששתי מעט מהתהליך והגעתי עם חוסר ביטחון התוצאה מדהימה! יצאתי מהתהליך עם ביטחון עצמי ותחושת רוגע. אט אט ראיתי שהתגובות שלי לסיטואציות בחיים מלוות בביטחון ורוגע, ולא מתוך פחד וכעס. לוקחת דברים ברוגע ולא מתרגזת, ובהתאם לכך דברים בחיים זורמים לי ומסתדרים לבד מאליהם. אני חשה הקלה רבה מאז התהליך, תודות לחזי! אתה אחראי לשינוי משמעותי וטוב בחיי! שינוי שכל אדם חייב לעבור כדי לחיות חיים טובים יותר. ממליצה לכמה שיותר אנשים להגיע אליך ולעבור איתך תהליך משנה חיים.
ד.ד בן 43
נקי מהבטן
מה קורה חזי! רציתי לשתף אותך בתהליך של הנקי מהבטן. אז עברנו כבר שמונה מפגשים של ניקויים והיום אני אחרת לגמריי! פשוט שחררנו מלא מטען רגשי שאני הרבה יותר רגוע ליד אנשים שהייתי מתעצבן עליהם אני מרגיש בנוח, קל לי יותר לקבל החלטות אני נפתח רגשית גם לאנשים ואני מרגיש עם זה טוב. בסה"כ אני יותר אנרגטי יותר חזק יותר שיכלי ויותר אוהב! תודה רבה חזי❤❤
א.י
נקי מהבטן
חזי היקר דבר ראשון תודה ענקית! אחרי התהליך של ''ניקוי מהבטן'' שעברתי אצלך אני מרגיש מעולה. מתגבר על קשיים הרבה יותר בקלות רגוע יותר ובעיקר פחות מקשיב למחשבות מהעבר שכל היום רצות בראש. אני יותר מכיל את הכול ולוקח אחריות על החיים שלי. תודה רבה❤
מ.ש
נקי מהבטן
חזי שלום. לפני כחודש התחלתי לצפות בסדנאות שלך ביוטיוב ונדהמתי לגלות תובנות על עצמי ועל אנשים סביבי שאני לא חושבת שהייתי מגיעה אליהם בצורה אחרת. אני מרגישה שפתרתי בעיות קשות שתקעו אותי במשך שנים רבות וכעת קל לי יותר לקבל את עצמי כמו שאני וגם לשפר את עצמי כמה שניתן. על כך אני רוצה להודות לך מכל הלב.
רמה ישראלי
צפייה ביוטיוב
היי, כבר מספר חודשים רואה את הסרטונים ביוטיוב. מחכה להגיע ולחוות בעצמי, רואים את הלמידה, הרצון להשתפר והנתינה מהלב ומהנשמה לתלמידים. ההרצאות מעניינות עבורי ואני חוזרת עליהן על מנת ללמוד ולהשתפר. חזי אתה מורה מצחיק, מעניין, נהנה להעביר את הידע לתלמידיו וכיף לשמוע וללמוד ממך עוד ועוד.
נטלי אברהם
צפייה ביוטיוב
לחזי! נהנינו מאוד לבוא מעוטף עזה לכאן, לשמוע אותך. יש לך ידע נרחב, מעמיק ומעניין. הקורס עזר לנו לראות אנשים מזווית אחרת לגמרי. להבין ולהכיל. אנחנו רואים את ההרצאות שלך באינטרנט – ממש מרתקות. אפשר לסלוח לך על האיחורים, כי באמת אתה לומד הרבה חומר ובשעות ספורות מעביר לנו את כל האינפורמציה. מעריכות מאוד, ירדן ובת שבע שמואלי
ירדן ובת שבע שמואלי
סגנונות תקשורת
יחזקאל שחר מרצה בחסד!! מרצה בצורה מעניינת ונעימה, בצורה מקצועית ומעבר לתכנים של הדברים שהוא מלמד. יכול להיות החומר הכי מעניין ומרתק שבעולם אולם אם העברתו תהיה בצורה יבשה הוא לא ייקלט... ליחזקאל יש את החן והכישרון המולד לעשות זאת בצורה מרתקת!!!! הסדנה "סגנונות תקשורת - הדרך שלך להצלחה" סדנת חובה לכל אדם ובכל גיל!! אני יכולה להעיד שבאופן אישי, התחלתי להתבונן על החיים בצורה אחרת. הבנתי יותר לעומק איזה סגנון תקשורת מתאים לי ולמה אני זקוקה או שהייתי רוצה לשמוע כשמתקשרים איתי (ובסדנה יש כלים מפורטים על כל סגנון והצרכים שלו וכיצד ניתן לתקשר אתו בצורה האופטימלית ביותר). והיותר משמעותי מבחינתי, התחלתי לאבחן ולהבין את הצרכים של בן זוגי היקר השונה ממני, ילדיי, הוריי, חבריי ואז ניסיתי ליישם את מה שלמדנו בסדנה ואני אכן רואה שהתקשורת שלי עימם השתפרה לאין ערוך!! והכל מעבודה שלי וההבנה שלכל אחד מאיתנו יש צרכי תקשורת אחרים. התחלתי לקחת אחריות על יחסיי ולפתח אותם בצורה יותר הרמונית ומטיבה הן לעצמי והן עם סובביי. ברגע שאני עשיתי שינוי גם התגובות מהסביבה הקרובה היו חיוביות ומטיבות יותר. היום יכולה לומר שאני מתקשרת עם יותר חמלה והבנה ומנסה להתאים את עצמי למי שעומד מולי על מנת שהתקשורת שלי עם כל אחד מהאנשים תהיה אפקטיבית מטיבה ואותנטית. הרגשתי שהשליטה והאחריות במערכות היחסים שלי התחזקו בחיי. הסדנה מומלצת בחום!! תודה לך יחזקאל על הידע והכלים המעשיים והפשוטים שקיבלתי ממך ששדרגו את חיי. אין מילים!!!
נשיקות רווית
רווית גולדשמיט
סגנונות תקשורת
לא הייתי הרבה זמן אחרי כמה שנים של לימודים אתך שהיו מרתקות. קורס התקשורת משך אותי כמגנט לראותך שוב. במעשך אתה חודר לכל תא בגוף. בצורת ההגשה שלך אתה פותח את תאי המוח הצרים שלנו ומחדיר לתוכם בינה. אני אישית באה ממרחק ובשעות לילה קשות ונהנית מכל רגע. קיומך דרוש ליקום ולהתפתחותו הנכונה ולכן מצוה עליך להשלים את פועלך וללמד וללמוד עד כלות הכוחות. נגזר עליך להעביר את הידע לנו תמימי הדרך שנקלענו לעולם קשה. יישר כוח, באהבה רבה, פנינה כהן
פנינה כהן
סגנונות תקשורת
תודה מעומק הלב על הסדנאות, המידע הרב שאתה מעביר לנו, תודה על הבן שאתה. אתה תמיד קשוב ומוכן לעזור לא חשוב באיזו שעה. מאחלת לך הרבה בריאות אושר ועושר והרבה שמחת חיים. באהבה רבה, משפחת פוזייל
ציפי ומשה פוזייל
סגנונות תקשורת
תודה על סדנה מדהימה ומעשירה, בעלת תכנים משני חשיבה וחיים. כיף לשמוע וללמוד ממך, אתה מעביר את החומר בצורה שנונה ומרתקת. תודה על העזרה עם שינוי החשיבה בפן האישי. עזרת לי מאד ואני בטוחה שלעוד רבים אחרים. תודה על הכול, נטע טויטו
נטע טויטו
סגנונות תקשורת
לאיש יקר מאד חזי! אני מכירה אותך מעל 6 שנים! במשך השנים הכרתי איש מאד יקר, מתחשב, רגיש, אכפתי, עוזר, חכם ומיוחד ועוד ועוד... עזרת לי להבין הרבה מאד דברים על עצמי, על אחרים, איך לראות ולהתנהג עם אחרים, איך לראות ולהתנהג בעולם. ממש שינית את חיי. ממשיכה להגיע ולעשות עבודה מעמיקה! אוהבת תמיד, רצ'ל מסטשי
רצ'ל מסטשי
חכמת הפנים
סשן סיוע – כאבי גב
יש לציין שהייתה זאת אחת החוויות העוצמתיות שחוויתי. הדרך שבה חזי כיוון אותי ועטף אותי והכיל אותי בתוך הסשן היה מדהים. זכרתי פרטים שבשום מצב בחיים לא הייתי זוכר. הסבלנות וההקשבה ואיך שהוא טיפל בכל מצב ובכל מילה שנאמרה היו מעל לכל ספק ה – TOP. אני רוצה להודות לך חזי שהיית כל כך מדהים.
חיליק אביב
ניקוי אנרגטי
יחזקאל היקר, דיברנו לפני שבוע בטלפון והתייעצתי איתך לגבי בחירת שם לתינוק המתוק שנולד לנו בתאריך 23/5/15. יחד איתך החלטנו לקרוא לו אריאל. אנו רוצים להודות לך על הפתיחות, הנתינה, הענווה ללא כל רצון לתמורה, ההכוונה וההרגעה. מאחלים לך את כל הברכות הטובות ושתמשיך בדרכך הצנועה לעזור ולבחור שמות לתינוקות נוספים בדרך אל ההגשמה העצמית... ישר כוח, נירית אסף מיקה ואריאל לנדאו.
מיקה ואריאל לנדאו
בחירת שם לילד
לחזי איש יקר! נכנסת לחיי כרוח סערה. הפכת את עולמי על פיו, לימדת אותי סדרי עולם וחוקי תבל. אסימונים החלו ליפול כמו במכונת מזל. פתאום דרכים החלו להתבהר. העולם כבר לא היה נעלם. התחלתי להבין אנשים ובעיקר את עצמי. אנשים הקרובים אליי הודו שהשתנתי ובעיקר ילדיי האהובים. אני יכולה להעיד על עצמי שעברתי מהפך. הפכתי לבן אדם שכיף להיות במחיצתו: פחות ופחות מתלוננת פחות ופחות נעלבת פחות ופחות ביקורתית פחות ופחות פחדנית יותר ויותר חזקה, מקבלת מכילה מבינה מקשיבה מאמינה מסוגלת אופטימית ושמחה. חזי בשבילי הוא מורה מדריך והכי חשוב חבר לחיים. הוא חלק מחי ומחיי ילדיי (שהם הכי חשובים לי בחיים). ממשיכה במסע חיי ומחזי לא נפרדת. באהבה ובהוקרה, אלונה
אלונה עובדיה
משוב כללי
היי חזי, איש יקר ואהוב. איזה כיף לחזור ועוד לנושא החשוב ביותר שיש: תקשורת. בקשר למשוב על הסדנאות שלך אין לי מילים לתאר איך זה שינה את חיי מקצה לקצה. ממקום של קורבנות הגעתי למקום של לקיחת אחריות והצלחה. אין סדנה ולו אחת שלא נמצאת איתי יום יום בראש ומנחה אותי כל רגע בחיים. למשל הדברים שאני הכי משתמשת בהם:
• דון כל אדם לכף זכות
• שום דבר לא אישי
• להיעלב זו בחירה
• סודות החן ואני מרבה במחמאות לאחרים פעם לא הייתי אומרת בכלל כלום
• עזרה לאחרים שגורמת לי אושר ועוצמה
• מחכה לתת ולא שיתנו לי
• מוח-שבות. שולחת ליקום מחשבה
• כוחו של התת מודע
והרשימה עוד ארוכה........ תודה שאתה אתה כזה חכם וטוב לב. אין כמוך!!!!!!!! מעריכה מאוד כל מה שאתה עושה בשבילנו. באהבה רבה, נעמי
נעמי ראשוני
סגנונות תקשורת
חזי יקר! קודם כל רוצה אני לברך אותך על היכולת המדהימה שלך להעביר לנו תובנות על התנהלות נכונה ומועילה בדרכי החיים. כמו לצאת מהקופסה, להעז יותר ולהתקדם בחיים מבלי להיות כבולים למה שעברנו בעבר. לנסות לשנות הרגלים שלא מועילים לתוצאות טובות בחיינו. על הכול אסיים בפשוט תודה. ממני בהערכה, פלורה
פלורה
למה יש לי בעיות (הונאה עצמית)
הונאה עצמית היא סדנה מרתקת! עבורי... אחת שחיפשה במשך כל חיי את הבעיות של האחרים, ואת הדרכים השונות והמשונות לשנות את האחר, הבנתי בפעם הראשונה בחיי שהבעיה האמיתית בחיי היא שלי! היא אני! תובנה מאוד קשה לעיכול, יחד עם זאת מאוד משחררת כי פתאום האחריות נמצאת בידיים שלי, השינוי נמצא אצלי! אמנם הדרך ארוכה ומלאה באתגרים אך מאד אופטימית ומאד אפשרית. חזי היקר, איש יקר לליבי... בהזדמנות זו אני רוצה להגיד לך שחיי מתחלקים לשני פרקים: פרק ראשון עד שהכרתי אותך ופרק שני מהיום שהגעתי לראשונה לחדרים האלה בהם שמעתי לראשונה את כל תפיסת החיים "האחרת", שהופכת אותי לאדם טוב יותר. הנתינה הגדולה שלך, האכפתיות האמיתית שלך לתהליך שאני עוברת מאוד משמעותיים עבורי. בזכותך למדתי לראות את הדברים היפים שיש בחיי, בזכותך התחברתי לעצמי ולמדתי (ועדיין לומדת) להכיר את עצמי. בזכותך למדתי לשאול שאלות והכי חשוב.... בזכותך למדתי להאמין. להאמין בטוב, להאמין בעצמי להאמין בבן זוגי להאמין במשפחתי. ולהאמין באחריות שלי על חיי. תמשיך לעשות את מה שאתה עושה - אתה משנה חיים!!! או יותר נכון גורם לנו לשנות חיים!!! אוהבת, לימור זכריה
לימור זכריה
למה יש לי בעיות (הונאה עצמית)
לחזי היקר והתותח! העברת את הקופסה (הונאה עצמית) בצורה מעולה. ישר כוח להתקדמות בעתיד לגדולות ונצורות. אין מצב שביום מן הימים לא נשמע את שמך למרחקים - אם תרצו אין זו אגדה. ממני, נתי רוטמן
נתי רוטמן
למה יש לי בעיות (הונאה עצמית)
לחזי המקסים!!! הונאה עצמית היא סדנה מאירת עיניים. פתאום אתה מגלה שרבים מאיתנו נמצאים בתוך הקופסה ולעתים גם אנחנו. כמה שאנחנו עוברים דברים בחיים ועושים דרך מבלי משים לב אנחנו נכנסים בחיים לתוך הקופסה, אם זה שאחר מכניס אותנו או שאנחנו מכניסים את עצמנו לקופסה. מדהים לגלות שכאשר אנחנו לא נכנסים לקופסה אנחנו גורמים לאחר לצאת מתוך הקופסה ובכך להוביל אותו מבלי שירגיש למגרש שלך. וכל זאת בתנאי שאתה לא מתווכח אתו, נותן לו להוציא קיטור ובכך הוא מבין, מבלי להגיד לו, כמה הוא טעה. מניסיוני, אני רוצה לכתוב כמה חשובה הסדנה הזו. ממש סדנה לחיים. ברגע שאדם מבין את הסדנה הזאת הוא פותר חצי מהדברים שלו בחיים... ממני אליך, באהבה, אודליה
אודליה
למה יש לי בעיות (הונאה עצמית)
לחזי הקואצ'ר היקר שלי!!! חיפשתי הרבה זמן מי שידריך אותי, איך שהוא הגעתי אליך. אני מברכת את היום הזה שהכרתי אותך, יש לי כל כך הרבה תובנות שאצטרך להבינם. אתה בן אדם מדהים עם יכולת ניתוח מושלמת והרבה כוחות שאתה נותן לכל מי שפונה אליך. תמיד מוכן לעזור בהקשבה מלאה. אני מודה לך מכל הלב. אני יודעת שאני לא יודעת להביע את הוקרתי הגדולה, אבל אני יודעת שאתה מבין את הערצתי הגדולה לידע שלך. בתודה רבה ובאהבה מלאה, שיתגשמו כל חלומותיך. ציפי פוזייל
ציפי פוזייל
דימוי עצמי מנצח
לחזי מלך הבנות! נהנינו מאוד מהסדנה היא הייתה מאוד מעשירה. הדוגמאות שהשתמשת בהם המחישו בצורה מעולה את הנושאים השונים עליהם דברת. העברת החומר נעשתה בצורה מקצועית, עניינית ומרתקת. כל מה שנשאר לנו הוא ליישם את הנלמד. כי אין גבול לדמיון... (ולמציאות) תודה רבה, אלי והילה פוזייל
הילה ואלי פוזייל
דימוי עצמי מנצח
לחזי היקר אין, אין, אין כמוך! אחד יחיד ומיוחד. למדתי ממך המון... והצימאון רק גובר. אתה מצליח ב'הינף יד' לרתק מקטן ועד גדול. כישרון מולד יחיד סגולה. בכל שנותיי (ואני לא צעירה) לא פגשתי באדם כמוך. תמשיך להיות מה שאתה, כריזמתי, מקסים, שופע חום ואהבה, והכי חשוב - מ-ר-ת-ק. מאחלת לך מכל הלב - בריאות, וכבר בורכת ב: 'ומצא חן ושכל טוב בעני אלוקים ואדם'. ישר כוח, אוהבת, נעמי גנות
נעמי גנות
דימוי עצמי מנצח
חזי המדהים. אין, אין עליך. לאט בהתמדה ובנחישות אתה גם מצליח להראות לי דוגמא אישית, גם מצליח לגרום לי להתחבר לחומר ומכאן לעוצמות שבי לתשוקה וליצירתיות. המון תודה מכל הלב... על ההענקה העצומה, הנתינה והאהבה הגדולה שאתה נותן ברוחב לב לכולם בסדנה. בטוחני שתצליח ובגדול!! מגיע לך!! ובטחוני שבזכותך ובזכות החומרים הנפלאים שאתה מעביר, כולנו, ואני בכל אופן, נעבור פאזה ונגדל ונהפוך להצלחה מסחררת... באהבה חני
חני
דימוי עצמי מנצח
חזי היקר! אני ובני משפחתי בתהליך יוצא מהכלל. אנו מיישמים באדיקות רבה את כל החומרים שאנחנו מקבלים בשיעורים שלך. למען האמת אני חשה את השינוי הטוב בקרב בני משפחתי וגם אני בתהליך שממנו אני לא רוצה לעצור ורק רוצה להמשיך ולהמשיך. תודה חזי ואני שמחה שאחותי דבורה הביאה אותי אליך וזה לא במקרה כי אם רקם ה'... תודה רבה, רבה חזי היקר, מוניק מקמל
מוניק מקמל
נומרולוגיה לעם
לחזי - יחזקאל שחר מה אומר? הבאת מנוח למוחי היגע בחיפוש תמידי אחר תשובות. כל המידע, כל שיעור הניח אבן יסוד נוספת בפתרון המסתורין. טוב, בלי להתפלסף יותר מדי ובקיצור אני מאוד מאוד אוהבת את הקורס! בהוקרה, מרלן
מרלן
נומרולוגיה לעם
ליחזקאל היקר והמקסים! החוזק האלוהי שבך (יחזק-אל) נותן כוח והעצמה לכולנו. תודה לך על שפתחת בפנינו את היכולות והאפשרויות לבחור לשנות את חיינו לחיים טובים יותר בבחירה. וזו הגדולה שלך ושלנו! ועל כך תבורך משמיים. זו היכולת של כולנו להיות אנושיים ואלוהיים כאחד. תודה לך מעומק הלב. אפי עירוני שפי
אפי עירוני שפי
נומרולוגיה לעם
יחזקאל היקר החומר הנלמד מעשיר וגורם לי לרצות ללמוד עוד ולדעת עוד. אתה מעביר את השיעורים בהומור ובכיף ואני תמיד מצפה לשיעור הבא. אתה חכם ומעניין ואני מרגישה שבזכותך ובזכות הקורס אני למדה רבות על החיים שלי, על עצמי ועל הסובבים אותי, וזה חשוב לכל אחד! תודה מכל הלב, שני נ.ב כ"כ מפחיד ומרגש לגלות את האמת!
שני
נומרולוגיה לעם
חזי היקר... אנסה לתאר בכמה מילים את התהליך שעברתי ועדיין עוברת במסגרת הסדנה. התחלתי ממקום של התנגדות עם הרבה ידע והרבה שאלות ותהיות, שאלות רבות העסיקו אותי ולא הצלחתי להגיע לתובנות שיקדמו אותי. אחרי שנים של שאלת שאלות ותהיות פתאום החלו לרדת 'אסימונים' אחד אחרי השני... לא תמיד היה קל לשמוע ולהבין אבל היה לזה "שם". ידעתי להסביר סוף סוף, למה? חזי יקר, אתה איש מדהים, מלא בידע מלא בחן והרבה חוש הומור... בזכותך הבנתי המון דברים, פתחת בפניי עולם חדש - עולם ומלואו... וזו רק ההתחלה, אני משתוקקת ומקווה לשמוע עוד וללמוד ללכת במסע באומץ ובגאווה. תמשיך לעשות את מה שאתה עושה מכל הלב והנשמה.
לימור זכריה
נומרולוגיה לעם
חזי!!! אני מאוד מאוד שמחה שהשתתפתי בקורס נומרולוגיה. אומנם יש עוד הרבה ללמוד, אבל אתה מלא כרימון בידע. הלוואי שתגשים את כל חלומותיך לפתוח קורסים בנוקיה ועוד הרבה מקומות גדולים. בתודה ובאהבה רבה, ציפי פוזייל
ציפי פוזייל
נומרולוגיה לעם
לחזי היקר! הגעתי לקורס עם חששות ומועקות לא ברורות ולאחר 2-3 פגישות הרגשתי איך לאט, לאט התמונה מתבהרת, המועקה נעלמת, אני מתמלאת באנרגיה וקלילות נעימה מתפשטת בתוכי. חזי, אין ספק שאתה במקום הנכון. הרצאותיך מרתקות, מלאות אנרגיה ודוגמאות מעלפות. אתה ממלא אותנו בידע חשוב באהבה ונתינה אינסופית. מאחלת לך שנה טובה וכוחות להמשיך בעבודתך החשובה כ"כ. ממני, תמר מאירוביץ'
תמר מאירוביץ'
נומרולוגיה לעם
לחזי המבריק והחכם מכל!!! היה תענוג גדול להשתתף בקורס שלך. כל מילה שלך - חקוקה בסלע. כל משפט שאמרת מלא תובנות לחיים. כל הקורס כולו - ציון דרך לחיים טובים ומאושרים. ואתה עצמך, חזי - מלא כרימון! תודה על העונג שחווינו בהעצמה אישית בקורס שלך. תודה רבה, אפי וזאביק שפי
אפי וזאביק שפי
מלחמת המינים
חזי, סיימנו את הקורס הראשון (10 מפגשים) מתוך טרילוגיית הקורסים של הנומרולוגיה ואני מרגישה חובה לעצור לרגע כדי לעכל את כל האוצר הזה. פתחת בפניי דלת לעולם מרתק, עולם ידע עצום שאליו אני נשאבת בכל מפגש איתך. מעבר להפנמת העובדה שקורס כזה, למרות שמו, אינו בסיסי כלל והוא משרת אותי היום המון וימשיך לשרת אותי בכל שלב בחיי בעתיד, אני בהחלט כבר יכולה להצהיר שאפילו בעולם "ההיי-טק", אליו אני שייכת היום - הוא מחולל קסמים. אין לי ספק שאמשיך ללמוד ולהעמיק עוד. בהערכה רבה, מיטל
מיטל
נומרולוגיה לעם
לחזי - נכון יותר להגיד יחזק-אל, אלוהים חנן אותך במתת חסד נדירה - אתה קוסם! אני אוהבת אותך וזה מאוד אישי. אתה בן אדם יחיד ומיוחד. זכיתי לפגוש אותך (אומנם מאוחר קצת) אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. הצלת את נישואיי, ממש ככה והצלת אותי מעצמי. נתת לי עוד שנים רבות של הבנה ועונג מאשר הכאב והתסכול שחייתי בו עד כה. עשיתי הרבה שינויים בזכותך ואני מודה לך על כך. ולמדתי לקבל את שאיני יכולה לשנות, וגם זה בזכותך. עלה והצלח ושאלוהים יברך אותך וישלח לך שפע ובריאות.
נעמי ראשוני
מלחמת המינים
לחזי היקר ויודע הכול!!! הקורס פתח לי נתיבים שלא ידעתי או שלא רציתי לשמוע. עדיין רחוקה בשבילי הדרך, אבל אני אגיע לשם בעזרתך ובזכותך ובעזרת הכוח הרב שיש לי. משה ואני מאוד מאוד מודים על קוצו של ה"י" שלמדנו ממך. המשך ללמד אנשים לדברים טובים. תצליח בכל אשר תגיע ותלך, מאחלים, ציפי ומשה פוזייל
ציפי ומשה פוזייל
מלחמת המינים
לחזי השליח מלמעלה לכולם. קורס הזוגיות המדהים שהעברת בצורה כה מדהימה הצליח לעשות שינוי גדול בחיי כאישה נשואה זה 40 שנה. למדתי שאי שידור מצוקה עושה פלאים ושיש להודות על כל פסיעה. תודה מפלורה
פלורה מסטשי
מלחמת המינים
לחזי המדהים!!! הקורס על זוגיות תרם לי רבות. בכלל כל נושא שאתה מלמד הוא בדיוק לאותה תקופה שאותה אני עוברת. ותראה איזה פלא, התחלת לדבר על זוגיות ובו ברגע מצאתי זוגיות. נושא מדהים, מרתק, מחכים ובעיקר תורם לחיים. זוגיות זה הדבר שהכי הפחיד אותי וגיליתי שהשד לא נורא כל כך. למדתי שבמקום לפחד מהקשיים צריך להתמודד איתם. והיום דברים נראים אחרת. תודה על סדנא מדהימה. עלה והצלח. ממני אליך בהמון אהבה, אודליה ליגל לביא
אודליה ליגל לביא
מלחמת המינים
ליחזקאל היקר, מאוד נהניתי לשמוע ולהשכיל מהידע העצום שלך, אותו אתה מכבד אותנו בו. אתה בן אדם מיוחד, נדיב ומקסים, ואני שמחה שנפלה בחלקי הזכות להכיר אותך. ישר כוח! אוהבת ומאחלת לך הצלחה בכל אשר תפנה. אסתר מססה נ.ב יצא לי מכתב די מאופק, אבל שתדע שאני מאוד מאוד מאוד מעריכה אותך!
אסתר מססה
חוכמת הפנים
לחזי הגדול מכולם! אחלה סדנה שבעולם. אתה שילוב נדיר של מורה, מדריך ו סטנדאפיסט. הסדנה הייתה מרתקת, מעניינת ובהחלט נתנה מענה לכמה דברים. ישר כוח!!
ל.י
מלחמת המינים
חזי יקירנו, כמו תמיד קשה למצוא מילים לתור את סגולותיך עבור העולם. הנתינה שלך מדויקת, מעשית ומשפיעה על אנשים רבים שזקוקים לשינוי ו"הנעה" כדי לחיות טוב יותר! כדי לאהוב את עצמם! כדי למצוא ולהגשים את היעוד שלהם! ואין דרך טובה יותר לעבור תהליכים רציניים אלו מאשר ללמוד ממך - דוגמא ומודל להגשמה עצמית כי כמו שאני תמיד אומרת - אתה, ההגשמה העצמית בהתגלמותה! (יצא לי קצת מבולבל) אתה כ"כ עושה את היעוד שלך - הדרכה וייעוץ - כל הכבוד! תמשיך ככה להעביר את הידע שלך לעולם כמו שאתה יודע ועושה - באהבה ורגישות ואכפתיות לכל אחת ואחד! אוהבים אותך מאוד! לימור סוירי, עובדת סוציאלית, רכזת מועדון נשים חד הוריות אגף הרווחה קריית אונו.
לימור סוירי
דימוי עצמי מנצח
חזי נשמתי!!! כל מילה אצלך חקוקה בסלע ולייעץ אין כמוך יודע. כל סדנה אצלך מעצימה כמובן אם עושים את העבודה. כל מילותיך מלוות בחן והומור ואתה לא עוצר בעצור. תמיד מלמד אותנו להיות מונחות מטרה ושכל אחת תחליט מה בחייה היא רוצה. אתה אדם מדהים ומעצים ועליך אנחנו לא מוותרים. תודה על עצם היותך אתה חבר שנותן מעצמו מהנשמה. באהבה ענקית, אודליה ליגל לביא
אודליה ליגל לביא
דימוי עצמי מנצח
חזי היקר, תודה רבה לך על הכול, תרמת לי ולבניי המון. הסדנה שלך הייתה מעמיקה ותורמת. הרגשתי בשינוי זה עלי ועל בניי היקרים אשר עזרת לי להפוך אותם ליותר בשלים, שנונים, שלווים. ישר כוח וראה שכר בעמלך, אמן. תודה רבה, מעידית שי ודרור מתוק
משפחת מתוק
דימוי עצמי מנצח
ליחזקאל המדהים, רוצה להודות לך על התורה שהרבצת בנו. אני מרגישה שהעשרת את עולמי בהמון מובנים, ומה שיפה שיש כאן שורות תחתונות ואסימונים נופלים. מה שיפה בכל הסיפור הזה שאתה מרצה מעולה. מצחיק, נותן דוגמאות קונקרטיות להכול, יודע להעביר את הידע שלך הלאה. אתה מצליח להעביר את המסרים בצורה קלילה ואופטימית ולא כבדה. הכול קל, לא עושה מזבוב פיל וזה מה שמדבר. באמצעות הקלילות והשמחה נטעת בנו תשוקה להשתנות ושזה כדאי. אתה פשוט בן אדם לעניין!! הנתינה שלך גדולה ואתה אוהב לחלוק את הידע שלך הלאה ולהעצים, וזאת סגולה מאוד יפה. הרבה מורים חולקים את הידע שלהם בצמצום. המון, המון, המון תודה! רוית נ.ב עוד דבר שאני אוהבת אצלך זה הדוגמא האישית שאתה נותן לכל דבר. אתה צ'ק עם כיסוי וכיף ללמוד מאדם שלא רק מדבר אלא מיישם!!
רוית
דימוי עצמי מנצח
חזי יקר! לאחר מספר שנים של למידה איתך חיי השתנו לבלי הכר. למדתי וקלטתי המון ואנסה לשנות עוד, לקבל ולדעת עוד. אתה אדם פורה ומפרה. נותן ומעניק בכל כולך ידע, ביטחון, רצון לשנות, להאמין עצמי ולקוות רק לטוב. נותר לי לומר לך תודה, תודה עם המון הערכה ואהבה מכל הלב.
שושי בן דרור
דימוי עצמי מנצח
תודה רבה לך חזי! אמנם הייתי רק 3 פעמים במפגשים של דימוי עצמי מנצח אבל זה פשוט עשה לי טלטלה רצינית. קבלת החלטות הוצאה לפועל של רצונות שהיו תקועים אצלי. מעכשיו אני מכוונת מאוד גבוה! אני מרגישה שאני משמשת דוגמא לילדים שלי והודעתי לכולם מסביבי שמעכשיו שום דבר לא יעצור אותי. היה כיף! אתה כריזמטי בטרוף.
מירב סעדיה
דימוי עצמי מנצח
ליחזקאל היקר! נדמה לי שאני חוזרת על עצמי אבל בכל זאת, כנראה שעדיין לא הפנמתי לגמרי את כל הסדנה אבל בהחלט מתכוונת לחזור על הכול ובאמת לנסות לשנות את כל (או כמעט הכול) מה שאני לא אוהבת בחיי. אני מאוד מעריכה את כל החומר החשוב שלמדתי בסדנאות שלך וגם אם זה לא נראה לעין, הרבה השתנה, אני יותר רגועה וסבלנית וחושבת פעמיים לפני שאני פועלת באימפולסיביות. אני יותר אופטימית ומשתדלת להכניס למחשבות רק דברים טובים. אני חושבת שעוד תגיע רחוק (אתה בטח יודע..) ויום אחד גם לך יהיה חיקוי בארץ נהדרת. בהצלחה בהמשך הדרך, מיכל ברזילי
מיכל ברזילי
דימוי עצמי מנצח
ליחזקאל המקסים! תודה רבה על כל ההשקעה והמאמץ שהקדשת ועדיין מקדיש לנו במשך תקופה ארוכה. תודה על הידע הנרחב והחשוב לחיים שהענקת לי דבר שלדעתי ראוי להערכה. מה שלימדת אותי שיפר אצלי את תפיסת החיים ועוזר לי לנהוג טוב יותר במצבים ביום יום. מאחלת לך שאת כל הטוב שאתה מעניק לאנשים תקבל בחזרה ושתגשים דברים נוספים שעדיין לא הגשמת, על אף שלפי דבריך את רובם כבר קיימת וחווית, שתמשיך לעזור לשיפור חייהם של בני האדם ושתזכה להגיע לפסגות בחיים "שבכל זאת" עדיין לא הגעת ואתה מייחל להגיע אליהן. מאחלת מכל הלב יעל ברזילי נ.ב וכן אני עוד אחזור הרבה על החומר!!
יעל ברזילי
דימוי עצמי מנצח
ליחזקאל היקר! קצת קשה לי לתמצת בכמה מילים תחושה של הכרת תודה, אך בכל זאת, למען המעמד אני אנסה... אני רוצה להודות לך על הידע, על השיתוף ועל העשייה. "מכל מלמדי השכלתי" - וממך במיוחד! דרך הניסיון החיים שלך, הדרך בה אתה מעביר את השיעור ובעצם כל החומר הנלמד, העשרתי את עצמי ואת הדרך בה אני פועלת ואפעל בעתיד. אני חושבת שבתור אדם הבאת לי מעין השראה, סוג של שיקוף של מה שאני רוצה להיות ולהגשים בחיי. בעיני, אנשים כמוך לא פוגשים כל יום, ואם לא היית קיים - היו חייבים להמציא אותך! אני מאחלת לך המון הצלחה בכל אשר תפנה, ושתמיד תהיה מאושר. אני גם מקווה שתישאר אדם מקסים כמו שאתה, ושאם תשתנה אז זה רק לטובה. תודה, תודה, תודה! אוהבת המון, המון אסתר מססה.
אסתר מססה
דימוי עצמי מנצח
לחזי היקר! הגעתי לכאן נורא סקפטית מעט צינית חשבתי שהשיעור הראשון יהיה גם האחרון ואז המשכתי להגיע לכולם. גם אם השינוי בי אינו כ"כ נראה לעין אפשר לומר שהשתניתי בהרבה דברים, אמנם קטנים, אך לאט, לאט אני סופגת ולומדת. רציתי לומר לך תודה! היום אני יותר רגועה, הרבה פחות צינית ואולי קצת יותר חכמה. מקווה שתמשיך בדרכך ותעביר לעוד הרבה אנשים את מה שאנו סופגים כאן.
מיכל ברזילי
המכניזם האנושי
ליחזקאל היקר! קצת קשה לי לתמצת בכמה מילים תחושה של הכרת תודה, אך בכל זאת, למען המעמד אני אנסה... אני רוצה להודות לך על הידע, על השיתוף ועל העשייה. "מכל מלמדי השכלתי" - וממך במיוחד! דרך הניסיון החיים שלך, הדרך בה אתה מעביר את השיעור ובעצם כל החומר הנלמד, העשרתי את עצמי ואת הדרך בה אני פועלת ואפעל בעתיד. אני חושבת שבתור אדם הבאת לי מעין השראה, סוג של שיקוף של מה שאני רוצה להיות ולהגשים בחיי. בעיני, אנשים כמוך לא פוגשים כל יום, ואם לא היית קיים - היו חייבים להמציא אותך! אני מאחלת לך המון הצלחה בכל אשר תפנה, ושתמיד תהיה מאושר. אני גם מקווה שתישאר אדם מקסים כמו שאתה, ושאם תשתנה אז זה רק לטובה. תודה, תודה, תודה! אוהבת המון, המון אסתר מססה.
אסתר מססה
דימוי עצמי מנצח
לחזי היקר! הגעתי לכאן נורא סקפטית מעט צינית חשבתי שהשיעור הראשון יהיה גם האחרון ואז המשכתי להגיע לכולם. גם אם השינוי בי אינו כ"כ נראה לעין אפשר לומר שהשתניתי בהרבה דברים, אמנם קטנים, אך לאט, לאט אני סופגת ולומדת. רציתי לומר לך תודה! היום אני יותר רגועה, הרבה פחות צינית ואולי קצת יותר חכמה. מקווה שתמשיך בדרכך ותעביר לעוד הרבה אנשים את מה שאנו סופגים כאן.
מיכל ברזילי
המכניזם האנושי
לחזי, אל הסדנה הגעתי מהסיבה שזה יכול להוות לי כדרך לעזור לי להבין בצורה נכונה יותר את מהלך החיים ובדרך גם לשנות את ראיית החיים שלי לטובה ולהבין דברים ולהגיע לתובנות שלא תמיד מבינים או מגיעים אליהן כל כך מהר במהלך החיים. הסדנה אכן עוזרת בכך ונותנת כלים לקחת מצבים בחיים בפרופורציות הנכונות. השקעה שלך בנו ראויה להערכה ואני באופן אישי אשתדל להתוות את חיי בהתאם לכך. תודה, יעל ברזילי
יעל ברזילי
המכניזם האנושי
לחזי נסתרות הן דרכי האל. אותך פגשתי בתקופה שבה הייתי בחושך. וממך למדתי שגם בחושך יש אור. בצעדים קטנים פסעתי לעולם עם הרבה תובנות. וידעתי שיש לי דרך... ואתה הנך כמו ים השולח כוחות, סודות ואמונות. אני בחרתי לקחת ולקבל לשנות ולהשתנות בהזדמנות זו אני רוצה לומר לך תודה על השיעורים המעניינים על הסבלנות והסובלנות על השיחות מעבר. ישר כוח, מכל הלב!
דורית מססה
המכניזם האנושי
לחזי ה... מה עוד אכתוב עליך שעוד לא נכתב. כל זמן היכרותי איתך שווה זהב. קילפת ממני קליפה ועוד קליפה. הגעתי למצב שאת עצמי אני לא מזהה. אתה מורה, אדם וחבר מדהים. למדתי ממך שיעורים רבים לחיים. הקורס בנומרולוגיה פתח לי עולם ומלואו. כשעובדת בזה מרגישה את האושר בהתגלמותו. כעת מסיימת פנים וכף יד. עוד דרך להבין בני אדם. הובלת אותי לשביל הזהב. עברת איתי שלב אחרי שלב. אתה עושה את עבודתך ביד רמה. אין מצב לא לעלות איתך בסולם מדרגה ועוד מדרגה. וזה הזמן לומר, לכתוב, לך תודה על המסע המופלא. באהבה אודליה
אודליה
המכניזם האנושי
חזי! הייתה לי הזכות להיפגש איתך ולפגוש את התחום הרוחני. לאחר קורס של 10 שיעורים כפולים למדתי רבות על נפש האדם, על חוכמת היהדות על נומרולוגיה ועוד... שיעוריך מטובלים בהרבה סיפורים ואנלוגיות מעניינות הצלחת לתת לשיעוריך ממד עמוק מעניין מרתק ומשעשע בד בבד. ידיעותיך רבות בכל התחומים ובכך העשרת את ידיעותיי בתחום הרוחני. הצלחת לסקרן אותי ובכלל אתה אדם נפלא מעניין מרתק נשמה ענקית ומקסימה. אתה פשוט מהלך קסם במהותך. שלא תתקלקל! אוהבת ומעריכה את מי שאתה.
יפה רגב
קורס נומרולוגיה למאמנים
חזי הגענו ל-10 מפגשים, אל אדם לא מוכר/ידוע, לנושא לא מוכר/ידוע והופתענו בגדול. גילינו אדם גדול, אדם אציל, אדם חכם עם לב גדול ונתינה עצומה.... יכולתך להעביר וללמד לא הייתה מוכרת לנו עד כה פשוט גאון! יש בך ידע עצום וגדוש רק לשבת ולהאזין, להקשיב ולהפנים. נהנינו מאוד השכלנו ותודות לך נפתחנו ל"ערוצים" חדשים. יישר כוח ומי ייתן והשמש תמיד תאיר את דרכך מכל הלב סימן טוב ואיריס כהן - לייכטמן חזי הרבה מילים יש לי לומר לך אבל רק משפט אחד אומר: פגשתי אדם נעלה ויקר מאוד מאוד. תודה לך מכל ליבי, כהן סימן טוב
סימן טוב ואיריס כהן-לייכטמן
קורס 'נומרולוגיה לעם'
It was a really fantastic experience to study the wonderful world of numerology with you! You opened up concepts and insights that have been extremely helpful and have guided me in many areas of my life The course we had was especially great since you did it in (excellent) English I would truly love to continue studing with you for a very long time to come love and kisses Hilary Meyerov
Hilary Meyerov
קורס נומרולוגיה לעם באנגלית
ליחזקאל היקר! ללמוד נומרולוגיה אצלך זו זכות. כל שיעור/מפגש היה לי כשיעור לחיים. למדתי המון על נומרולוגיה, קבלה, יהדות ובעיקר על עצמי וסביבתי. מרגישה שההסתכלות על החיים השתנתה לי בעקבות הקורס ובעקבות דרך הלימוד שלך: הברורה והמבריקה והחומר המעניין ומרתק! בזמן השיעורים היה מאוד חשוב לך שאני יבין את החומר וזה מעיד על החשיבות שלך לתלמיד. מאמינה שבע"ה עוד תגיע רחוק. תודה על הקורס, תודה על הזכות. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!
אילה מצלאוי
קורס נומרולוגיה מורחב
חזי היקר. נהנינו לפגוש אדם מיוחד, משעשע ורציני כאחד, כריזמטי וסוחף. במיוחד כאשר רוצים להעביר חומר מורכב ומגוון ואף רציני וכבד אך העברת אותו בהומור, בקלילות ונתת לנו לטעום על קצה המזלג מהמון המון תחומים, העשרת את עולמנו בחשיבה איכותית, גם מפתגמי חז"ל וקרבה למקורות שלנו וכן קרבת אדם לרעהו. למדת אותנו חשיבה מפרגנת וחשיבה לסביבה. הבאת לנו דוגמאות מעולמות המדע, הפסיכולוגיה, הדת, היסטוריה וכד'. העברת את השיעורים בצורה ישירה ודבקת תמיד באמת שלך. איתך אין קונצים הכול ישיר וישר וזה ממש כיף לראות ולשמוע. היית לנו חבר ואוזן קשבת בלי הפלצנות של המרחק בין מרצה לתלמיד. ועל כל העשייה שלך המבורכת וההשקעה שלך אנו מודים לך מקרב לב ומוקירים טובה. אוהבים - אמא רבקה ולימור נחום
אם וביתה - רבקה ולימור
בריאת העולם - הסדנה הראשונה
חזי המהמם והמדליק המורה הכי חתיך והורס. שמחה שיצא לי להכיר אדם מדהים ומוכשר כמוך, עם שפע של תובנות ושלל של ידע אין סופי. יש בך נתינה אינסופית והמון אהבה לסובבים. רוצה אני לאחל לך, שפע של אושר, אהבה, בריאות, הצלחה והגשמה, זוגיות ומשפחה אמן. מודה לך על התמיכה והעזרה בפן האישי עם... וכמובן על כל העזרה שקיבלתי ממך. בעיניי אתה יחיד ומיוחד אין כמוך בכל העולם. תבורך אוהבת מאוד!
שרון כהן
בריאת העולם
לחזי היקר, שלח לחמך על פני המים, ברבות הימים ימצאוך", אכן, כך הדבר. ממך ניתן ללמוד שפע של תובנות לקבל את כל המתנות המדהימות בדרך לחיים מאושרים. כמובן, עבורי אתה המאסטר, האחד והיחיד ושמחה אני שצועדת עמך בשביל של מנצחים. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם וכמובן שתגשים את מאווי ליבך. תודה, תודה, תודה על כך שאתה חבר מדהים ויקר. אוהבת מאד, תמיד, שלך, דנית
דנית
בריאת העולם
לחזי היקר, כשראיתי אותך - שמחתי... כששמעתי אותך - למדתי... כשהכרתי אותך - נשביתי בקסמייך. אני שמחה שהתמזל מזלי, "שנפל" בחלקי להכירך. לדעתי אתה אדם יחיד ומיוחד, עשוי מזן שנכחד מן העולם, יחיד בדור. תמשיך להיות מה שאתה וכמו שאתה תשמור לנו על עצמך. שהקב"ה ימשיך לתת לך בינה ודעת, ומצא חן ושכל טוב בעיני ה' ואדם. בידידות רבה, נעמי גנות
נעמי גנות
בריאת העולם
חזי, לימדת אותי להסתכל על החיים לא כא' או ב' אלא מא' עד ת'. לימדת אותי להתרכז ולקרוא שוב ושוב את כל המשפט ולא להתמקד במילה אחת. הראית לי שאותיות אהו"י לא פחות חשובות, למרות שלא שומעים אותן הן אלה שבונות את המילה ומראות איך לקרוא ולבטא אותה. "אם קשה לך סימן שאת בעלייה..." תודה על כל מה שלימדת אותי והדרכת אותי, היית לי למורה ולחבר. "המורה, הפוסע בצללי המקדש בין חסידיו לא מחוכמתו ייתן, כי את אמונתו ואהבתו. אם אכן נבון הוא, לא יצום את חוכמתו, אך יכוון צעדכם אל מפתן חוכמתכם" - חליל ג'ובראן באהבה ובהערכה גדולה! בירן
בירן
אימון אישי
אני רוצה להודות לך על חוויה מרתקת במחיצתך בקורס נומרולוגיה. אתה מרצה עילאי, אנושי ומקצועי. אתה מעביר את הרצאותיך בדרך מרתקת, ברורה ומובנת. קורס נומרולוגיה היווה עבורי פריצת דרך והרבה יותר מלימודים והעשרה, למדתי המון דברים חשובים שיועילו להמשך התנהלותי היום יומית בחיים ובכלל. הדבר החשוב ביותר שחלומי מתחיל להתגשם ולמדתי להכיר יותר לעומק את האנשים סביבי, בני משפחתי, חברים ועוד דברים טובים ורבים. כולי תקווה ורצון שאמשיך ללמוד ולהעשיר את עצמי ולהיות תלמידתך בקורסים נוספים. אני שמחה להכירך וללמוד ממך וגאה שאתה הוא מורי. ישר כוח!!! בכבוד רב ותודה מקרב לב, עידית מתוק.
עידית מתוק
נומרולוגיה לעם
חבר טוב הוא לא קשר דם אבל חבר טוב הוא הכתף והלב החם. חבר טוב תמיד נמצא בסביבה, גם שהוא רחוק אנחנו מרגישים שהוא קרוב - וחזי זה אתה. אוהבים, מכל הקבוצה - 12/7/2009
חברי הסדנה הראשונה!
בריאת העולם - הסדנה הראשונה

גם אתם חולמים להפסיק לחיות בתחושת הישרדות מתמדת, ורוצים להתחיל לחיות את החיים שמגיעים לכם?

זה הזמן להיפרד מכל החסמים והאתגרים ולעלוב שלב! השאירו בטופס שם מולד מלא ותאריך לידה ותיהנו מניתוח נומרולוגי ראשוני חינם בדרך להגשמה עצמית ומציאת הייעוד שלכם בחיים