לחוות שקט נפשי בחיים לאהוב ולהרגיש נאהב להבין מהו הייעוד שלכם

זה ממש לא נחלתם של בודדים!

במרכז שלנו תוכלו לעבור מגוון תהליכים שיסייעו לכם לעשות את הצעד הראשון לעבר חיים מלאים שבהם אתם מגשימים את עצמכם ועולים לשלב הבא ללא חסמים, כעסים ואמונות מגבילות

נקי מהבטן

שיטת טיפול זו הומצאה על ידי פרנסין שפירו, העוזרת ואחת מהתלמידות המובילות של אחד ממייסדי שיטת ה-NLP, והיא הוכחה כיעילה במיוחד להתמודדות עם חסמים ארוכי שנים. אצל כל אדם קיימים זיכרונות ואירועים קדומים רבים, שפעמים רבות הוא כלל אינו מודע אליהם ולהשפעתם על חיי היום-יום שלו. בתהליך זה נוכל לנקות ולטפל באלו הקיימים בגופכם בעזרת מיקוד בתנועות העיניים, טכניקה שפותחה על ידי שפירו, ומבוססת על 30 שנות מחקר.

מייאוש למימוש

במסגרת תהליך זה, שאורכו שעתיים, אשתמש בכלים מעולמות הנומרולוגיה והקריאה המדעית בכף היד בכדי להבין מה חוסם אתכם בחיים, ומהם הרצונות האמיתיים שלכם. זהו אבחון נומרו ביומטרי שנועד לסייע לאנשים שמרגישים תקועים בחייהם או חסרי כיוון. בעזרת האבחון אוכל לעזור לכם להבין מהו כיוון הפעולה שהנפש שלכם זקוקה לו, בדרך למציאת הייעוד שלכם בחיים.

דימוי עצמי מנצח

סדרת מפגשים זו כוללת שישה מפגשים קבוצתיים, בהם אסייע לכם לעקור מהשורש את האמונות והתפיסות שמונעות מכם להתקדם בחיים. כל אדם מתמודד עם מחשבות שתוקעות אותו במקום או גורמות לו לפקפק בערך העצמי שלו, ויש להזיז אותן מהדרך בכדי להגיע לגרסה הטובה ביותר של עצמנו.

תוכנית פרימיום – שיטת "האס"

תוכנית הפרימיום של המרכז נועדה לסייע לכם לעבור תהליך הוליסטי שישפיע על כל תחומי חייכם. במהלך 15 מפגשים, שכולם יתבססו על שיטת “האס” הייחודית למכון, נרד לשורש הבעיה ונטפל בה בצורה הכי מעמיקה שיכולה להיות. ראשית, נבצע אבחון מעמיק שיתפרש על פני שלושה מפגשים, בכדי שנוכל לוודא שאנחנו לא מפספסים שום נקודה מהותית מעברכם. רק לאחר מכן נוכל לצלול לעומק האימון, לשנות את האמונות והתפיסות שתוקעות אתכם בחיים, ולנקות התנגדויות וחסמים של שנים ארוכות שגורמים לכם לחיות בתחושת הישרדות מתמדת, ומונעים מכם להגשים את עצמכם ואת הייעוד שלכם בעולם הזה. הגיע הזמן שתתחילו לחיות חיים בהם אתם מגשימים את עצמכם ואת החלומות שלכם בענק, מעזים, יוצאים מהאזור הנוח והמוכר, ומתקדמים לעבר המטרות שלכם.

מטרת התהליכים היא להחזיר כל מתאמן ומתאמנת למצב האנושי הראשוני – מצב של אהבה. כשאנחנו פועלים ללא חסמים, אמונות מגבילות או תפיסות שליליות, אנחנו יוצאים אוהבים יותר אל העולם, והעולם אוהב אותנו בחזרה.

כלל התהליכים מבוצעים על ידי יחזקאל שחר, מפתח שיטת "האס" לניקוי חסמים והתנגדויות תוך זמן קצר.

במידה ואת או אתה מתלבטים מהו התהליך שהכי מתאים לכם בנקודת הזמן הזו, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם להתייעצות.